Rüyada Zehirli Hayvan Isırması Görmek

Bakınız; Isırmak.

Rüyada zehirli hayvan ısırması görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada zehirli yılan veya yılanlar tarafından ısırıldığınızı görmeniz; Çok zehirli oldukları bilinen engerek, kobra, gibi yılanları görmek çok daha da tehlikeli düşman demektir. Bu rüya karı - kocanın kavga etmesine işaret eder. Rüyada yılan görmek her türlü düşman demektir. Rüyada yılanın sizi evde ısırdını görmek; ev içinde bir düşmanınız olduğuna, düşmanın size kötülük yapacağına yorumlanır. Rüyada yılan görmek, hilekâr bir düşmanla tabir olunur. Evin dışında bir yılanın sizi ısırdığını görmek; ev dışındaki bir insandan zarar göreceğinize delalet eder.

Rüyada zehirli kertenkele tarafından ısırıldığını görmek; Bir kertenkele tarafından ısırılmak, uğursuzluğun ve üzüntünün işaretidir. Ne yapacağı belli olmayan insandır.

Rüyada zehirli akrep tarafından ısırıldığını görmek; Akrep sokması düşmandan zarar görmeye, ağır hastalık veya ölüme, gıybet eden ve insanlar arasında söz götürüp getirmek suretiyle onları tahrik eden bir adam olduğuna işaret eder.

Rüyada zehirli örümcek tarafında ısırıldığınızı görmek; yoldan sapmış asi, suçlu, hileci, zayıf bir adamla yorumlanır. Bu örümceği öldürdüğünü gören evinden bu sıfattaki bir adamı kovar.A B C Ç
D E F G
H I İ J
K L M N
O Ö P R
S Ş T U
Ü V Y Z