Rüyada Vernik görmek

Rüyada vernik görmek sürekli parlak fikirler peşinde koştuğunuza, yeniliklere açık olduğunuza, size yeni kazanç kapıları açılacağına ve başarılarınızın artacağına delalet eder.

Rüyada vernik yaptığı eşyaları rafa dizdiğini görmek; zevceye, faydalı iş ortağına; Rafa eşya yerleştirdiğini görmek bilgin ve zeki bir çocuğundan yahut şerefli ve sırlarını muhafaza eden namuslu bir kadından rızıklanmaya; Rüyada verniklenmiş eşya görmek; hayatınzın düzgün bir çizgi üzerinde ilerleyeceğini ve mutlu günler geçireceğinizi gösterir.

Rüyada vernik görmek veya vernik yaptığınızı görmek; rüyayı gören kimsenin genç bir erkek için ev eşyası satın alması veya satması ya da bu eşyalara bakarken görmesi iyi bir iş için tartışmaya; orta yaştakiler için işlerini düzene koymasına; bekar bir kadın için ani izdivaca; evli bir kadın için eğlenceye işarettir, Rüyada verniklenmiş bir mobilya parçası görmek, iş hayatında pek yükselemeyeceğinizin ve olduğunuz yerde kalacağınızın işaretidir. Evlilik ve yuva ile ilgili güzel gelişmelerdir.
Rüyada vernik görmek, elbise temizletmeye veya çamaşır yıkamaya işarettir. Rüyada renkli vernik görmek, yeni elbise almaya işarettir. Rüyada şeffaf vernik görmek, içi dışına, dışı içine benzeyen, gizlisi saklısı bulunmayan ve her haliyle sa¬mimi olan kimseye işaret eder. Rüyada tinerle vernik incelttiğini görmek, malın bereketlenmesine, zor işlerin kolaylaşmasına işarettir.

Rüyada vernik yapan mobilya ustası görmek; Ayıpları örtmeye, işini sağlam zeminlere oturtmaya, kişinin din ve dünyasının durumuna, evin hanımına, geçim vasıtalarına; vernik yapan mobilyacı, işleri itidalle yapmaya, ortopedi uzmanına ve nikah memuruna, bazen terzi, dokumacı, inşaat ustası, mühendis ya da cenaze lavazımatçısına delalet eder.

Rüyada vernikle bir yeri parlattığınızı görmek, yaptığınız işleri güzel göstermek için onlara koyacağınız ambalajlarla değer kazandırmaya çalıştığınıza, veya kendinizi biraz daha genç göstermek için saçlarınızı boyamaya veya tuvaletinize biraz daha itina göstermeye çalıştığınızı gösterir.A B C Ç
D E F G
H I İ J
K L M N
O Ö P R
S Ş T U
Ü V Y Z