Rüyada Ütü görmek

Rüyada ütü görmek bir kaç şekilde yorumlanır; sıcak ütü görmek bir is için iyi bir teklif alacağınıza; terzi ütüsü görmek, yeni bir habere, büyük bir fabrika ütüsü görmek, bir ev yaptıracağınıza veya satın alacağınıza delalet eder. Elbiselerinizi ütülediğinizi görmek, işlerinizin düzeleceğine işarettir. Bir başka rivayete göre de: rüyada ütü görmek, zekasına fazla güvenmeye, habere ve pürüzlü işlerin düzeleceğine işarettir.

Rüyada sıcak ütü görmek, çok zeki olduğunuza, ancak zekanıza gereğinden fanla güvenip bu nedenle zarar göreceğinize; terzi ütüsü, hayırlı bir habere; herhangi bir şeyi ütülemek, işlerin düzeleceğine işarettir. Rüyada ütü insanın yaşamına karışan, öğüt veren, bir kimse olabilir. Rüyada bir şeyi ütülemek, işlerin iyi olacağına yorumlanır.

Rüyada ütü yapan kişi hayatıyla ilgili olumlu değişiklikler yapacak demektir. Yaptığınız işte büyük başarılar elde edeceğinize işarettir.
Ütülediği şey ile birlikte yorumlanır.

Rüyada ütü insanın hayatına karışan, öğüt veren, belirli kurallara uymasını isteyen bir büyüğü olabilir. Ütü yapan kimse, hayırlı doğru yolu seçecektir.A B C Ç
D E F G
H I İ J
K L M N
O Ö P R
S Ş T U
Ü V Y Z