Rüyada Zam Görmek

Rüyada görülen zam çeşitli şekillerde tabir edilir:

Rüyada her hangi bir maddeye zam yapıldığını görerek sinirlendiğinizi görmek, ücretinize veya maaşınıza zam yapılmasını istediğinize ve bunun reddedildiğine işarettir.

Rüyada yiyecek maddelerine yapılan zammı görmek; Rızkınızı zorlanarak kazanacağınıza, elinize geçecek paranın kısa zamanda tükeneceğine, halka zulmetmeye delalet eder.
Rüyada giyecek maddelerine yapılan zammı görmek; önemsiz işlerinizden dolayı zarar edeceğinize, üzüleceğinize delalet eder. Elinize pek çaba harcamadan geçecek mala delalet eder. Elinize geçecek bir malın değerini bilmeyeceğinize işarettir.
Rüyada içecek maddelerine yapılan zammı görmek; elinize helal mal geçeceğine, bu malı faydalı işlerinizde kullanacağınıza delalet eder.
Rüyada ücretinize zam yapıldığını görmek; çalışmalarınızın amirleriniz tarafından takdir edildiğine, işverenlerinizin insaflı davranmasına, aldığınız zam çok ise; menfaatinizin çok, az ise az bir menfaatiniz olacağına delalet eder.
Rüyada süt, peynir, yumurta vs. gibi temel gıda maddelerinin zamlandığını görmek; halk için sıkıntı ve musibete, zorluklarla geçireceğiniz bir yıla delalet eder.A B C Ç
D E F G
H I İ J
K L M N
O Ö P R
S Ş T U
Ü V Y Z