Rüyada Yaban arısı görmek

Rüyada Yaban Arısı görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada yaban arısı öbek halinde görmek; gizli bir sırrınızın açığa çıkacağına ve zor durumda kalacağınıza işarettir. Yaban arısı öbeğinin size doğru uçtuğunu görmek; bir takım arkadaşlarınızdan zarar göreceğinize, arı öbeğininin sizi sardığını ve zarar vermediğini görmeniz; akrabalarınızın sizin aleyhinizde toplanmasına fakat size zarar veremeyeceklerine işarettir.

Rüyada bir yaban arısı tarafından sokulursanız, elinizden herhangi bir malınızın çıkacağına, arıların hücumundan dolayı öldüğünü görmek o memleketten çıkıp gideceğinize, arının sizi sokması ve acı duymamanız halinde; zorluk ve büyük mücadele ile helal mal kazanacağınıza; yaban arılarının başınızın üzerinde dönüp durması sizin kin ve nefrete bürüneceğiniz, dikkatli olmanız gerektiği anlamındadır.

Rüyada Yaban Arısı görmek; bir takım iftiralarla karşılaşacağınıza işaret eder. Rüyada görülen yaban arılarından kurtulmaya çalışmanız; çevrenizde size zarar vermek isteyen insanların olduğunu ve bunlardan uzaklaşacağınıza, refaha ereceğinize işarettir.

Rüyada Yaban Arısı kovanı görmeniz; bu günlerde sizi çekemeyen kimselerin dedikodularını duyacağınıza, üzüleceğinize, haksız yere sıkıntı yaşayacağınıza, kovanı yere düşürmeniz ise; bu sıkıntılarınızdan kısa zamanda kurtulacağınıza, ferahlayıp mutlu olacağınıza delalet eder.A B C Ç
D E F G
H I İ J
K L M N
O Ö P R
S Ş T U
Ü V Y Z