Rüyada Yaba görmek

Rüyada yaba görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada yaba giydiğinizi görmek; bazı içsel sıkıntılarınızın olduğuna, canınızı sıkan olaylar yaşayacağınıza, işlerinizin yönetiminde dikkatli olmanız gerektiğine uyarıdır.

Rüyada yaba görmek; büyük bir sıkıntı içine düşeceğinize, zorluk ve meşakkate, rızık kazanmada çekilen sıkıntılara delalet eder. Yaba giymek; bu günlerde işlerinizde yaşayacağınız sıkıntıya, musibet ve belaya, rüyada giyilen yaba size yakışmıyorsa; o zaman bu rüya fakirlik ve zillettir.

Rüyada parlak bir yaba görmek; işlerinizde kazanacağınız başarıya, talihinizin açık olacağına, rızkınızın artacağına, huzura ereceğinize delalet eder.

Rüyada iki kişi bir yaba altında bulunmanız; bir arkadaşınız veya bir yakınınızdan göreceğiniz yardıma, sıkıntılarınızı paylaşarak azaltacağınıza refaha ereceğinize delalet eder.

Rüyada giydiğiniz yabayı parçaladığınızı görmeniz; kendi gayretinizle zorlukların üstesinden geleceğinize, işlerinizde ve çalışmalarınızda başarılı olacağınıza, üstleriniz tarafından takdir alacağınıza delalet eder.

Rüyada yaba çıkardığını görmek; yolunda gitmeyen, sıkıntılı işlerinizden kısa zamanda kurtulup, ferahlığa kavuşacağınıza işarettir.
Rüyada yün yaba görmek; menfaate, helal mala işaret eder.
Rüyada pamuk yaba görmek; izzet, yücelik ve rütbedir.
Rüyada bekar bir erkeğin yaba giydiğini görmek, hanım ve kadın hizmetçiye, evliliğe işarettir.A B C Ç
D E F G
H I İ J
K L M N
O Ö P R
S Ş T U
Ü V Y Z