Rüyada Vicdan görmek

Vicdan rüyaları aynen çıkar. Kişinin dikkatli olması gerekmektedir.

Rüyada, bir mesele hakkında vicdanınızla baş başa kalarak, onun emrettiği şekilde karar verdiginizi görmek, size oldukça güç anlar yaşatan ve bir çok da zarara sokan bir kimse hakkında vicdanınızın sesine uyarak, ona hak ettiği cezayı vermekten çekinecek kadar iyi bir kimse olduğunuza ve bu huyunuzun Allah (C.C.) tarafından da daima makbul sayıldığına delalet eder.

Rüyada vicdan azabı çekmek: Çevrenize karşı herhangi bir hatanız olmadığına, dostlarınızın sizi sevdiklerine ve onların nezdinde itibar sahibi olduğunuza delalettir.

Rüyada vicdan muhasebesi görmek; kendinizi her yönüyle gözden geçirmeniz gerektiğine, yaşamınızla ilgili kararlarınızda dikkatli olmanız gerektiğine, iyi ve kötü yönlerinizin farkına varacağınıza ve hayatınızda daha başarılı olacağınıza delalet eder.

Rüyada vicdan rahatsızlığı hissetmek; bir dostunuzla aranızın düzeleceğine, af dilemeniz gerektiğine, aile büyüklerinizla aranızın düzeleceğine, onların takdirini kazanacağınıza ve başarılarınızın artacağına delalet eder.

Rüyada vicdanınızın sesini dinlediğinizi görmek; işlerinizi hiç kimseden yardım almadan, kendi çabanızla halledeceğinize, akıllı hareket ederek karlı yatırımlar yapacağınıza, selamete çıkacağınıza delalet eder.A B C Ç
D E F G
H I İ J
K L M N
O Ö P R
S Ş T U
Ü V Y Z